Wrócili bez punktów. GKS Jastrzębie przegrał w Olsztynie

Piłkarze GKS Jastrzębie po wyjazdowej porażce z Stomilem, muszą się zastanowić jak wygrać najbliższy mecz z Kaliszem. To ostatnie starcie jastrzębia w tym roku.

Bez punktów wrócili z Olsztyna piłkarze GKS Jastrzębie. W minioną sobotę jastrzębianie zmierzyli się z tamtejszym Stomilem. mecz przegrali 0:2. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem, na początku drugiej zespół z Olsztyna strzelił gola i objął prowadzenie w meczu. Jastrzębianie dążyli do zdobycia bramki dającej im remis ale sztuka ta nie udała się a w 90-tej minucie stracili drugiego gola i była to bramka samobójcza. Porażki żałował po meczu trener GKS-u, Piotr Dziewicki:

Piotr Dziewicki: Podsumowanie może być jedno: mecz do zdobycia jednej bramki. Kto ją pierwszy zdobył, strzelił – ten wygrał. My ,trenerzy, nie mamy czasem wpływu na pewne sytuacje na boisku, mówię tutaj o sytuacjach indywidualnych. Gratuluję Stomilowi zdobycia trzech punktów, a my mamy jeszcze jeden mecz w tym roku i musimy się zastanowić jak go wygrać.

W ostatnim tegorocznym meczu w najbliższą sobotę (2.12) GKS zagra u ciebie z KKS 1925 Kalisz.

Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie 2:0 (0:0)

1:0 – Daniel Pietraszkiewicz 47′
2:0 – Michał Karlikowski 90′

Stomil Olsztyn: Miłosz Garstkiewicz – Lukas Kuban, Igor Kośmicki, Hubert Krawczun, Filip Szabaciuk, Daniel Pietraszkiewicz (90. Bartosz Florek), Michal Bezpalec, Filip Laskowski (80. Kacper Kondracki), Hubert Sadowski, Michał Karlikowski, Tomasz Bała (76. Piotr Kurbiel).

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik – Bartosz Boruń, Przemysław Lech, Szymon Matuszek, Filip Kozłowski (30. Szymon Kiebzak), Konrad Kargul-Grobla, Joao Guilherme, Szymon Maszkowski, Ricardo Vaz (76. Krystian Mucha), Szymon Gołuch (57. Kacper Zych), Michał Bednarski (76. Farid Ali).

Sędzia: Maciej Pelka
Żółte kartki: Kuban, Bała, Krawczuk, Bezpalec, Laskowski, Kośmicki (Stomil) oraz Kozłowski, Gołuch, Matuszek, Maszkowski, Lech (GKS),
Czerwona kartka: Matuszek (GKS, za dwie żółte)