Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Za nami prezentacja i mecz otwarcia sezonu siatkarzy JW [WIDEO,FOTO]

Facebook Twitter

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla zaprezentowali się swoim fanom. Oficjalna przedsezonowa prezentacja zespołu odbyła się w miniony piątek a w jastrzębskiej hali widowiskowo-sportowej.

Nie brakowało atrakcji, pokazów akrobatyki i tańca, ale przede wszystkim siatkarzy. Kibice mogli zobaczyć, jak liczna jest Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla, a później powitać pierwszy zespół. Co ciekawe siatkarze wybiegli do fanów ubrani w stroje górników, w jakich ci ostatni zjeżdżają pod ziemię. Mówią prezes Jastrzębskiego Węgla, Adam Gorol i reprezentacyjny atakujący, Dawid Konarski.

Dodajmy, że jastrzębianie ulegli po ciekawym spotkaniu zespołowi Włoskiej Serie A1 Gaz Sales Paicenza Volley 2:3. Wynik nie był najważniejszy – mówił nowy przyjmujący Jastrzębskiego Węgla, Tomasz Fornal.

Mimo przegranej zadowolony był kapitan Jastrzębskiego Węgla, Lukas Kampa.

Zespół cały czas się zgrywa się, to ważne, bo w listopadzie czeka nas prawdziwy maraton – dodaje drugi trener Jastrzębskiego Węgla, Leszek Dejewski.

Dodajmy, że w weekend już po prezentacji, Jastrzębski Węgiel zagrał na turnieju Giganci Siatkówki w Kępnie, w którym okazał się najlepszy.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2022