Energetyk ROW Rybnik: Takiego wyniku nikt się nie spodziewał

W minioną sobotę (03.11.) piłkarze Energetyka ROW-u Rybnik zmierzyli się z ostatnią w tabeli Puszczą Niepołomice i przegrali 0:1. Zwycięska bramka padła w 23 minucie meczu, po strzale Sebastiana Janika. Do końca spotkania piłkarze ROW-u próbowali zdobyć wyrównującego gola, ale ostatecznie sztuka ta im się nie udała.

To nie był nasz najlepszy mecz – stwierdził po spotkaniu pomocnik Energetyka, Mariusz Muszalik

Miały być trzy łatwe punkty, a tymczasem nie mamy żadnego – dodaje pomocnik ROW-u, Marcin Nowacki, który z powodu kontuzji rozegrał tylko 45 minut meczu

Niepocieszony na pomeczowej konferencji był II trener ROW-u, Łukasz Krupa, który poprowadził rybnicki zespół w meczu z Puszczą:

Po sobotniej porażce Energetyk ROW spadł na 14. miejsce w tabeli pierwszej ligi. Rybniczanie mają 16 punktów, tylko o 3 więcej niż ostatnia w tabeli Puszcza Niepołomice. W związku ze słabymi wynikami zespołu, dziś (04.11.) zbiera się zarząd rybnickiego klubu, który będzie zastanawiał się nad ewentualną zmianą trenera.

KS Energetyk ROW Rybnik – Puszcza Niepołomice 0:1 (0:1)