Falstart hokeistów JKH GKS-u Jastrzębie

Niemiłą niespodziankę sprawili swoim kibicom hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie. Wczoraj (17.11) w meczu rozpoczynającym trzecią rundę tego sezonu Tauron Hokej Ligi, przegrali u siebie 0:1 z ostatnią w tabeli Marmą Ciarko STS Sanok.

JKH GKS

Jastrzębianie przeważali w spotkaniu, ale byli bardzo nieskuteczni, świetnie spisywał się także bramkarz gości. W połowie drugiej tercji zespół z Sanoka wykorzystał rzut karny a zwycięską, jak się później okazało, bramkę strzelił dobrze znany w Jastrzębiu Fin, Laurii Huhdanpaa. Przez kolejne pół godziny gospodarze „bili głową w mur” i nie zdołali odwrócić losów spotkania. Okazja, by zrehabilitować się w oczach swoich kibiców w niedzielę (18.11). JKH GKS zagra na wyjeździe z KH Toruń.

17 listopada 2023, Jastrzębie-Zdrój, 18:00

JKH GKS Jastrzębie – Marma Ciarko STS Sanok 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
0:1 Huhdanpaa 27:30 (karny)

JKH GKS Jastrzębie: Miarka – Kostek, Wajda, Urbanowicz, Starzyński, Rajamaki – Viinikainen, Bagin, Paś, Spirko, Izacky – Górny, Martiska, Bernhards, Jarosz, Arrak – Kameneu, Onak, R. Nalewajka, Kiełbicki, Zając