Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

GKS Jastrzębie bez trenera. Piotr Dziewicki zwolniony

Facebook Twitter

GKS Jastrzębie rozstał się z trenerem Piotrem Dziewickim. Jak stwierdzono w klubie po ostatnich porażkach wyczerpała się formuła współpracy z szkoleniowcem.

GKS Jastrzębie rozstał się z trenerem Dziewickim

Piotr Dziewicki nie jest już trenerem jastrzębskich piłkarzy. Zarząd Klubu Sportowego GKS Jastrzębie S.A. poinformował, że współpraca z selekcjonerem została zakończona.  W najbliższym meczu przeciwko KKS-owi Kalisz drużynę poprowadzi dotychczasowy asystent, Dawid Pędziałek.

Takie decyzje nigdy nie są łatwe, jednak doszliśmy do wniosku, że formuła współpracy z trenerem Dziewickim się wyczerpała. Owszem, mogliśmy kilka dni poczekać i podjąć tę decyzję po ostatnim meczu, ale uznaliśmy, że warto już teraz dać impuls drużynie. Trenerowi Dziewickiemu życzę powodzenia w kolejnych wyzwaniach, pamiętając jednocześnie o wspólnym, dobrze spędzonym czasie.  Do spotkania z KKS-em Kalisz drużyna przygotowuje się z trenerem Dawidem Pędziałkiem, a nazwisko nowego szkoleniowca GKS-u Jastrzębie ujawnimy w okolicach nowego roku

– skomentował Adam  Lechowski, dyrektor  sportowy GKS Jastrzębie, po zakończeniu współpracy z trenerem Piotrem Dziewickim.

GKS Jastrzębie zajmuje obecnie 16 miejsce w tabeli II ligi i jest w strefie spadkowej. Zespół ma na swoim koncie 21 punktów. Wygrał w całej rundzie 5 spotkań, sześć zremisował, a przegrał aż osiem razy.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lutego 2024