GKS Jastrzębie remisuje z Górnikiem Łęczna. Jaki był przebieg meczu?

Sobotni (10.04.) mecz GKS-u Jastrzębie na stadionie przy ulicy Harcerskiej przeciwko Górnikowi Łęczna zakończył się wynikiem 1:1. W pierwszej połowie lepiej zagrali gospodarze, którzy swoją przewagę udokumentowali bramką.

W 21. minucie Daniel Szczepan wykorzystał dośrodkowanie w pole karne i główką zdobył gola. Goście przeważali w drugiej części meczu i za sprawą Bartosza Śpiączki wyrównali w 69. minucie meczu. Później GKS miał jeszcze stuprocentową okazję, aby ponownie objąć prowadzenie, ale sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Daniel Rumin. Po meczu, prowadzący tymczasowo drużynę z Jastrzębia Łukasz Włodarek stwierdził krótko:

Łukasz Włodarek: Był to bardzo trudny mecz. Cieszymy się z tego jednego punktu. Graliśmy dla kibiców GKS-u Jastrzębie i żałujemy, że nie udało się wygrać. Przywozimy punkt i myślimy już o kolejnym meczu z Miedzią Legnica.

Jastrzębianie z 20 punktami pozostają na 16. miejscu w tabeli I ligi. W najbliższy piątek (16.04.) zagrają u siebie z Miedzią Legnica.

GKS Jastrzębie – Górnik Łęczna 1:1 (1:0)

1:0 – Daniel Szczepan 21’
1:1 – Bartosz Śpiączka 72’

GKS Jastrzębie: Mariusz Pawełek (69. Grzegorz Drazik) – Dominik Kulawiak, Kryspin Szcześniak, Aleksander Komor, Dawid Witkowski – Lukas Bielak – Farid Ali, Marek Mróz, Łukasz Zejdler (60. Daniel Feruga), Kamil Jadach (60. Jakub Niewiadomski) – Daniel Szczepan.

Górnik Łęczna: Maciej Gostomski – Tomasz Midzierski (46. Paweł Baranowski), Leandro, Maciej Orłowski (46. Gabriel Matei), Kamil Pajnowski, Marcin Stromecki, Bartosz Śpiączka, Bartłomiej Kalinkowski (46. Paweł Wojciechowski), Michał Goliński (68. Bartłomiej Kukułowicz), Adrian Cierpka, Michał Mak (79. Przemysław Banaszak.).

Żółte kartki: Feruga, Bielak (GKS) oraz Midzierski, Leandro, Pajnowski (Górnik).