GKS Jastrzębie wygrywa z Siarką Tarnobrzeg

Po długiej przerwie piłkarze GKS Jastrzębie znów wygrali mecz. W minioną sobotę (11.03.) jastrzębianie pokonali u siebie Siarkę Tarnobrzeg 3:1. Spotkanie z powodu intensywnych opadów śniegu rozpoczęło się z 45-minutowym opóźnieniem.

W pierwszej połowie emocji nie brakowało, ale żaden zespół nie trafił do bramki przeciwnika. W drugiej skuteczniejsi byli zawodnicy drużyny GKS Jastrzębie. Najpierw gola zdobył Daniel Stanclik, wprawdzie goście kilka minut później wyrównali, jednak w końcówce dwukrotnie bramkarza Siarki pokonał Dariusz Kamiński. GKS zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli II ligi.

Dodajmy, że w trzeciej lidze swoje mecze zremisowały Odra i Pniówek. Wodzisławianie na własnym stadionie 2:2 z LKS Goczałkowice-Zdrój, a zespół z Pawłowic na wyjeździe 1:1 z Polonią Nysa. Atak zimy storpedował natomiast inaugurację wiosny w czwartej lidze. Odwołano cztery spotkania, między innymi mecze w Rybniku i Turzy Śląskiej.