Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

GKS Jastrzębie. Znad morza wrócili bez punktów

Facebook Twitter

Bez zdobyczy punktowej wrócili z dalekiego wyjazdu piłkarze drugoligowego GKS-u Jastrzębie. Przegrali z Kotwicą Kołobrzeg 0:2.

GKS-u Jastrzębie
fot. www.gksjastrzebie.com

Spotkanie było wyrównane, oba zespoły stworzyły wiele sytuacji. Więcej szczęście mieli jednak gospodarze, których dwa strzały po rykoszetach trafiły do bramki GKS-u. Straconych bramek i niewykorzystanych szans żałował na pomeczowej konferencji trener GKS-u, Piotr Dziewicki.

Piotr Dziewicki: Natomiast mecz od początku układał się dosyć nieźle. Staraliśmy się z jednej strony budować akcje tak, jak sobie zakładaliśmy. Szkoda, szkoda tej pierwszej bramki. Trochę nam znowu brakuje pazerności. Nie tylko pod bramką przeciwnika, nie tylko w tym, żebyśmy bramki zdobywali. Natomiast szkoda, że my nie jesteśmy tak pazerni, żeby doskoczyć do wybitej piłki, znowu po rykoszecie dostaliśmy pierwszą, jak i drugą bramkę. To najbardziej boli.

Mamy swoje problemy

– mówił trener Dziewicki.

Piotr Dziewicki: Nie powiem, że cieszy to, że Kuba Rzeźniczak po meczu, kiedy mnie zobaczył, mówi, że fajnie grać w piłkę. Tylko że ja to słyszę cały czas. I co z tego? Co z tego, jak mamy osiem punktów? Oczywiście mamy swoje problemy związane z tym, że nie zdobywamy punktów przede wszystkim, jak i bramek. Może jest to związane właśnie z umiejętnościami, które mamy wszyscy. (…)

Po porażce w Kołobrzegu GKS spadł na przedostatnie, 17. miejsce w tabeli II ligi. Za tydzień w poniedziałek (25.09) jastrzębianie będę podejmowali u siebie Olimpię Grudziądz.

Kotwica Kołobrzeg 2-0 GKS Jastrzębie
W meczu 9. kolejki 2. Ligi przegrywamy na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg 0:2.

16 września, Kołobrzeg, godz. 17:30
Kotwica Kołobrzeg – GKS Jastrzębie 2:0 (1:0)
1:0 – Łukasz Kosakiewicz 41’
2:0 – Aron Stasiak 58’

Kotwica Kołobrzeg: Krystian Michalski – Cezary Polak (81. Miłosz Skowronek), Łukasz Kosakiewicz, Filip Kozłowski (69. Jonathan Junior), Michał Cywiński (69. Kamil Kort), Tomasz Kaczmarek (90. Patryk Pytlewski), Aron Stasiak, Josip Soljić, Jakub Rzeźniczak, Piotr Witasik, Olaf Nowak (81. Michał Kozajda).

GKS Jastrzębie: Jakub Trojanowski – Sebastian Rogala (80. Daniel Szymczak), Filip Kozłowski, Yevgeniy Zakharchenko, Bartosz Boruń, Szymon Maszkowski (61. Ricardo Vaz), Karol Fietz (46. Kacper Zych), Joao Guilherme, Konrad Kargul-Grobla, Michał Bednarski (74. Szymon Gołuch), Szymon Kiebzak (73. Farid Ali).

Sędzia: Damian Gawęcki
Żółte kartki: Soljić, Rzeźniczak, Nowak, Jonathan Junior (Kotwica) oraz Zakharchenko, Kozłowski (GKS).

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj