Jastrzębie: ostre strzelanie hokeistów Mistrza Polski, Ciarko Sanok

Niedzielny (2.12.) mecz zespół gości wygrał pewnie i wysoko aż 8:2. Pierwsza tercja była wyrównana, w końcowych minutach prowadzenie dla drużyny z Sanoka zdobył zawodnik najlepszej hokejowej ligi świata NHL, Wojtek Wolski. W drugiej odsłonie meczu goście rozstrzelali jastrzębian, wygrali ją aż 6:1.

Jedynego gola dla GKS-u zdobył Richard Kral. W trzeciej tercji oba zespoły strzeliły jeszcze po jednej bramce, dla JKH tym razem trafił Mateusz Danieluk. „Musimy o tym meczu jak najszybciej zapomnieć” – stwierdził po spotkaniu szkoleniowiec jastrzębian, Jirzi Reznar. Szansa, by poprawić nastroje w zespole, już we wtorek (4.12.), JKH GKS zagra na wyjeździe z Cracovią.

JKH GKS Jastrzębie – Ciarko PBS Bank Sanok 2:8 (0:1, 1:6, 1:1)

0:1 (16:51) Wolski – Kubat
0:2 (21:34) Vitek – Vozdecky
0:3 (23:53) Vozdecky – Wolski – Bartos
0:4 (27:40) Mojzis – Dziubiński
0:5 (28:18) Radwański – Strzyżowski
0:6 (32:48) Dronia – Bartos
0:7 (33:07) Bartos – Vitek – Vozdecky