Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębie-Zdrój: nowa odsłona kampanii „Mała książka – wielki człowiek” już w bibliotece

Facebook Twitter

Wszystkim miłośnikom książek dziecięcych i bibliotek kampania ,,Mała książka – wielki człowiek” jest z pewnością bardzo dobrze znana! Na dzieci w wieku przedszkolnym czekać będą specjalne Wyprawki Czytelnicze.

Mała książka – wielki człowiek
fot.pixbay.com

Mała książka – wielki człowiek

Z pewnością nie obce jest Wam hasło kampanii „Mała książka – wielki człowiek”. Ta inicjatywa, która już od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, powraca w nowej odsłonie, a na najmłodszych czytelników czekają specjalne Wyprawki Czytelnicze.

Projekt „Mała książka – wielki człowiek” skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Każde dziecko w wieku od 3 do 6 lat, które zdecyduje się na odwiedzenie biblioteki w Jastrzębiu, otrzyma nieodpłatnie Wyprawkę Czytelniczą oraz Kartę Małego Czytelnika.

Mała książka – wielki człowiek

Ale to nie koniec atrakcji. Za każdą wizytę w bibliotece, podczas której dziecko wypożyczy przynajmniej jedną książkę z księgozbioru dziecięcego, przedszkolak otrzyma naklejkę. Po zebraniu dziesięciu takich naklejek, młody czytelnik zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, który potwierdzi jego czytelnicze zainteresowania.

To nie tylko doskonały sposób na promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych, ale także okazja do spędzenia czasu w bibliotece, miejscu pełnym magicznych historii i niezwykłych bohaterów. Dzięki temu dzieci od najmłodszych lat mogą odkrywać radość płynącą z czytania i rozwijać swoją wyobraźnię.

Mała książka – wielki człowiek

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lutego 2024