JKH GKS Jastrzębie bez punktów w ten weekend

To był nieudany weekend dla hokeistów JKH GKS-u Jastrzębie, którzy przegrali dwa mecze.

JKH GKS Jastrzębie

Zaczęło się w piątek (17.11) od niemiłej niespodzianki, jaką sprawili swoim kibicom. W meczu rozpoczynającym trzecią rundę tego sezonu Tauron Hokej Ligi, przegrali u siebie 0:1 z ostatnią w tabeli Marmą Ciarko STS Sanok. Jastrzębianie przeważali w spotkaniu, ale byli bardzo nieskuteczni. W połowie drugiej tercji zespół z Sanoka wykorzystał rzut karny a zwycięską, jak się później okazało bramkę, strzelił dobrze znany w Jastrzębiu Fin, Laurii Huhdanpaa.

Okazję, by się zrehabilitować jastrzębianie mieli wczoraj (19.11) w Toruniu. Tam jednak także przegrali. Już po pierwszej tercji gospodarze prowadzili 4:1. Później JKH GKS zaczął odrabiać straty, zdobył nawet kontaktową bramkę na 4:5, ale na więcej tego dnia hokeistów z Jastrzębia nie było stać. To KH Energa Toruń strzeliła jeszcze trzy gole, w końcówce meczu wykorzystując dwie gry w przewadze i wygrała 8:4. JKH GKS nadal zajmuje 4. miejsce w tabeli Tauron Hokej Ligi. W piątek (24.11) na Jastor przyjeżdża Zagłębie Sosnowiec.