Kolejny remis piłkarzy GKS-u Jastrzębie. Tym razem podział punktów w meczu z Zagłębiem Sosnowiec

W piątek (17.09.) jastrzębianie podejmowali na własnym boisku Zagłębie Sosnowiec. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. W pierwszej połowie lepsi byli goście, którzy swoją przewagę udokumentowali bramką zdobytą w 41. minucie po strzale Szymona Sobczaka.

Już 3 minuty po wznowieniu gry wyrównującego gola zdobył Jakub Niewiadomski, który wykorzystał błąd bramkarza gości. GKS dążył do strzelenia zwycięskiej bramki, ale ostatecznie nie udało się to i mecz zakończył się podziałem punktów. Jastrzębianie zajmują 14. miejsce w tabeli I ligi. W sobotę (25.09.) zagrają na wyjeździe z Chrobrym Głogów.

GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)

0:1 – Szymon Sobczak 41’
1:1 – Jakub Niewiadomski 48’

GKS Jastrzębie: 12. Mikołaj Reclaf – 3. Mateusz Słodowy, 5. Michał Bojdys, 7. Jakub Niewiadomski (59, 30. Łukasz Zejdler), 13. Michał Kuczałek, 14. Dariusz Kamiński (69, 10. Farid Ali), 16. Dominik Kulawiak (k), 20. Daniel Feruga (86, 32. Grzegorz Gulczyński), 23. Konrad Handzlik (69, 8. Kamil Jadach), 77. Remigiusz Borkała, 99. Daniel Rumin (86, 21. Adrian balboa).

Zagłębie Sosnowiec: 23. Matko Perdijic – 4. Mateusz Machała, 7. Patryk Bryła (63, 10. Maksymilian Banaszewski), 9. Szymon Sobczak (83, 19. Roman Terbalyan), 18. Lukas Duriska, 21. Nikolas Korzeniecki (83, 11. Wojciech Kamiński), 22. Quentin Seedorf, 28. Maciej Ambrosiewicz (k), 32. Kacper Smoleń, 67. Alex Gomes (70, 8. Szymon Pawłowski), 96. Wojciech Szumilas.

Żółte kartki: Ambrosiewicz, Gomes, Korzeniecki (Zagłębie)