Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Książka na weekend. Poleca biblioteka w Połomi

Facebook Twitter

Mamy kolejną propozycję do poczytania w maju, w końcu to miesiąc książek, bibliotek i bibliotekarzy. Filia numer 1 biblioteki z Mszany poleca książki z serii o Bernardzie Grossie Roberta Małeckiego.

Gorąco polecam serię kryminałów Roberta Małeckiego, w której główną postacią jest introwertyczny, ale mądry i doświadczony detektyw Bernard Gross. Obecnie wydane są 3 tytuły tej serii: Skaza, Wada i Zadra.

– pisze do Radia 90 Justyna Sitko z filii nr 1 w Połomi.

Gross jest detektywem, który dzięki swojej mądrości i czujności potrafi dostrzec to, co dla innych jest nieważne i nic nieznaczące dla sprawy. Dzięki temu śledztwa prowadzone przez niego zostają rozwiązane, a czytelnik jest zaskoczony takim finałem. Dodatkowym ciekawym wątkiem w każdej następnej części jest sytuacja rodzinna detektywa. Żona Grossa została postrzelona przez włamywaczy na oczach męża i syna. Ona bez kontaktu ląduje w hospicjum, on zatraca się w pracy, a ich syn pozostawiony sam sobie patrzy na to wszystko i tu zaczynają się problemy.

Po przeczytaniu trzech części czuję niedosyt, gdyż historia Grossa nie jest zakończona i ciekawa jestem, jak potoczyłyby się jego losy w kolejnym tomie. Czekam więc na kontynuację serii i polecam jej lekturę!

Miłej lektury z Radiem 90 i biblioteką w Połomi!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 31 maja 2023