Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Patostremerzy zatrzymani przez śląską policję [WIDEO]

Facebook Twitter

Policjanci z wydziału kryminalnego katowickiej komendy wojewódzkiej zatrzymali dwóch 18-latków, którzy 17 listopada na terenie Śląska dopuścili się przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu. Nastolatkowie trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj (27.11.) zostaną doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszą zarzuty.

Patostremerzy zatrzymani
fot. Policja Śląska

Patostremerzy zatrzymani tuż po przekroczeniu granicy

Kryminalni ze śląskiej komendy wojewódzkiej bardzo wnikliwie analizowali materiał dotyczący dwóch młodych mężczyzn, którzy 17 listopada br. na terenie Bytomia i Gliwic dopuścili się przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu względem dwóch młodych kobiet.

 

Jednym z zatrzymanych jest młody mieszkaniec Żor. O tym jakie to będą zarzuty zdecyduje prokuratura.

Sabina Chyra-Giereś: Dopuścili się przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu względem dwóch młodych kobiet. Ci mężczyźni zaraz po zdarzeniu wyjechali poza granice naszego kraju. W wyniku pracy operacyjnej śląscy kryminalni uzyskali informację, kiedy zamierzają wrócić do Polski. Dzięki temu w sobotę późnym wieczorem nastolatkowie zostali zatrzymani podczas podróży samochodem, chwilę po tym, jak przekroczyli polską granicę. Obaj trafili do policyjnego aresztu, skąd zostaną doprowadzeni do Prokuratury Okręgowej w Katowicach. Tam usłyszą zarzuty.

Mówiła podkomisarz Sabina Chyra-Giereś, rzecznik prasowa Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach.

Po zdarzeniu nastolatkowie wyjechali poza granicę naszego kraju. W wyniku intensywnej pracy operacyjnej policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach namierzyli 18-latków i ustalili, że mają zamiar wrócić do Polski. W miniony weekend zatrzymali ich na terenie Śląska, niedługo po tym, jak przekroczyli granicę.

Patostremerzy zatrzymani przez śląską policję

Dzisiaj (27.11.) zostaną doprowadzeni z policyjnego aresztu do Prokuratury Okręgowej w Katowicach, gdzie usłyszą zarzuty. O tym, jakie to będą zarzuty, zdecyduje prokurator.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj