Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Policjanci z Raciborza zatrzymali poszukiwanego. Ten zniszczył auto, rzucił się na mundurowych

Facebook Twitter

Policjanci z Raciborza zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który uszkodził zaparkowany samochód i był poszukiwany. W trakcie interwencji był agresywny.

Policjanci z Raciborza zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który uszkodził zaparkowany samochód i był poszukiwany.

Policjanci z Raciborza zatrzymali agresywnego mężczyznę

Kilka dni temu policjanci z Raciborza odebrali zgłoszenie, że na ulicy Kolejowej w zaparkowany samochód marki Skoda uderza mężczyzna. Natychmiast skierował na miejsce patrol prewencji. Policjanci zauważyli mężczyznę, który wsiadał akurat do pociągu. Po wylegitymowaniu mężczyzny i sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 24-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kościerzynie, który wydał nakaz doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego celem odbycia kary.

Jak się potem okazało agresywny 24-latek zniszczył też samochód – uszkodził  lewe  lusterko, a także zarysował powłokę lakierniczą, powodując straty o łącznej wartości 1500 złotych. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Ponadto podczas interwencji mężczyzna znieważył i naruszył nietykalność cielesną mundurowych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz najbliższe 25 dni spędzi w więzieniu. Za popełnione przestępstwa grozi mu dodatkowo do 5 lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj