Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Takiej zimy Beskidy nie widziały od kilku sezonów. W piątek (12.02.) ruszają wszystkie wyciągi i koleje linowe

Facebook Twitter

To długo wyczekiwany przez narciarzy i właścicieli stoków moment – otwarcie wyciągów. Beskidy zapewne oblężone będą przez turystów. Kilka wyciągów w Wiśle ruszyło już dwa tygodnie temu, Szczyrk się wstrzymywał. Dopiero po informacji o zmniejszeniu obostrzeń od piątku 12 lutego, zdecydowano, że tutejsze wyciągi wreszcie zaczną działać.

To wielki dzień dla całej branży. Zainteresowanie ofertą Szczyrku na najbliższe dwa tygodnie jest ogromne, a wolne pokoje znikają z minuty na minutę

– mówi Radiu 90 Sandra Kulka z Informacji Turystycznej w Szczyrku. W piątek (12.02.) ruszają wszystkie wyciągi i koleje linowe:

Zarówno w 3 największych największych ośrodkach, czyli Beskid Sport Arena, Centralny Ośrodek Sportu z ośrodkiem narciarskim na Skrzycznem i Szczyrk Mountain Resort z koleją gondolową, a także te mniejsze: „Biały Krzyż”, Wyciąg&Szkoła Krasnal i Strefa Zimy szkoła narciarska wyciąg narciarski Bananowy skitoury Szczyrk w Szczyrku Czyrnej, Kaimówka i Beskidek. Bieżące informacje na temat funkcjonowania wyciągów i tras znajdują się na stronach internetowych ośrodków narciarskich. Takiej zimy jak w tej chwili Szczyrk i całe Beskidy nie widziały kila dobrych sezonów, tym bardziej korzystajmy jeżeli mają taką możliwość. Serdecznie zapraszamy do Szczyrku.

Hotele mogą pracować, jednak zaoferować mogą tylko połowę z dostępnych miejsc dla gości.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 15 maja 2021