Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Z promilami i na zakazie

Facebook Twitter

Policjanci z jastrzębskiej komendy zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Podczas sprawdzenia w bazach policyjnych okazało się, że mężczyzna posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2023 roku. Na domiar tego mundurowi znaleźli przy nim kradziony telefon.

Do dyżurnego jastrzębskiej komendy zgłosiła się kobieta, która przekazała, że został jej skradziony telefon komórkowy, a złodziejaszek może przebywać na Osiedlu Barbary. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol prewencji. Po kilku minutach mężczyzna został zatrzymany, kierując pojazdem toyota. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 32-letniego jastrzębianina. Wynik badania wykazał w jego organizmie blisko 2,8 promila alkoholu.

Podczas sprawdzenia w bazach policyjnych okazało się, że mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2023 roku. Mężczyzna nie przyznawał się do kradzieży telefonu, jednakże w trakcie kontroli osobistej u jastrzębianina ujawniono skradziony telefon komórkowy. Mężczyzna został zatrzymany, a telefon wrócił do właścicielki. 32-latek odpowie za kradzież, kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do wyroku Sądu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj