Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zabójstwo w Radlinie II. Senior udusił seniorkę

Facebook Twitter

62-latek udusił swoją 68-letnią partnerkę. Potem próbował popełnić samobójstwo. Do zabójstwa doszło w Wodzisławiu Śląskim w dzielnicy Radlin II, w miniony czwartek (16.11.), ale dopiero dziś wodzisławska policja informuje o tym zdarzeniu.

Oszustwo na Blika

O zabójstwie stróżów prawa poinformował syn podejrzanego.

Małgorzata Koniarska: Otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące ujawnienia w jednym z domów zwłok kobiety. Obok zwłok kobiety miał leżeć mężczyzna, który był ojcem zgłaszającego. Na miejsce pilnie zostali skierowani policjanci, którzy potwierdzili to zgłoszenie. Kolejno na miejsce skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą oraz technika kryminalistyki, którzy wykonywali czynności procesowe pod nadzorem prokuratury. Wstępnie ustalono, iż 62-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego udusił swoją 68-letnią partnerkę, a następnie podjął próbę samobójczą. Mężczyzna ten został zatrzymany w asyście policji i trafił do szpitala.

A mówiła Małgorzata Koniarska oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim. Śledztwo w sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gliwicach.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2023