Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Godów zapobiega podrzucaniu odpadów do PSZOK-a

Facebook Twitter

By oddać odpady, trzeba będzie mieć potwierdzenie opłaty. W Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, działającym w Skrbeńsku w gminie Godów, coraz częściej zdarzają się przypadki podrzucania śmieci przez osoby spoza tego terenu.

fot. pixabay.com

Dlatego podjęto decyzję, w celu weryfikacji osób dostarczających odpady do PSZOK-a, należy przedstawić potwierdzenie ostatniej wpłaty za odbiór odpadów a także właściciel nieruchomości powinien wylegitymować się dokumentem potwierdzającym tożsamość. Dodajmy, że jak informuje Urząd Gminy w Godowie, zmieniono organizację ruchu na terenie PSZOK, co w znacznym stopniu powinno ułatwić jego użytkowanie.

Zgodnie z §2 pkt. 1 i 2 załącznika do uchwały Rady Gminy Godów Nr XVIII/113/2020 z dnia 30 marca 2020r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właścicieli nieruchomości opłatę za gospodarowania odpadami komunalnymi – to właściciel nieruchomości zamieszkałej na terenie Gminy Godów dostarcza odpady do punktu oraz zobowiązany jest do okazania dokumentu potwierdzającego uiszczenie opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Czytaj także:

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj