Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisławski szpital zaprasza na dzień dzień otwarty swojej porodówki

Facebook Twitter

Blisko 1000 maluchów urodzonych w ubiegłym roku. W 2022 do końca lipca w wodzisławskim szpitalu urodziło się już ponad pół tysiąca dzieci. Porodówka zaprasza do siebie w najbliższą niedzielę (4.09.).

Szpitalny oddział otworzy swoje drzwi dla przyszłych rodziców, by oswoić ich z tym miejscem:

Dariusz Kujawski: Wszystkich zapraszam na dni otwarte wodzisławskiej porodówki. Uważam, że jest to bardzo istotne dla wszystkich pań, które są już w ciąży, oraz dla wszystkich pań, które tę ciążę planują, bo warto się oswoić tym miejscem, z miejscem wcale nie nowym, bo wodzisławska porodówka już funkcjonuje od 50 lat. Całe pokolenia wodzisławian i osób z naszego regionu się tutaj urodziły i fajnie byłoby, żeby kolejne pokolenia tych osób się rodził w tym miejscu.

Dariusz Kujawski, ordynator oddziału położniczo-ginekologicznego w szpitalu w Wodzisławiu i Rydułtowach

zaprasza Dariusz Kujawski, ordynator oddziału położniczo-ginekologicznego w szpitalu w Wodzisławiu i Rydułtowach. Bo im więcej wiemy, tym mniej się boimy:

Dariusz Kujawski: Będzie możliwość rozmowy z położnymi, które odbierają poród, będzie możliwość rozmowy z lekarzami, którzy są przy porodzie. Będzie możliwość rozmowy z fizjoterapeutami, z doradcami laktacyjnymi. Nie jest to całkiem nowy obiekt, ale spełnia wszelkie standardy. Myślę, że jest tam grono specjalistów i atmosfera jest bardzo miła. Polecam wszystkim zwiedzenie porodówki tego 4 września.

Centrum niedzielnych (04.09.) wydarzeń będzie zlokalizowane przy Zespole Poradni Specjalistycznych, naprzeciwko szpitala, od 13.00 do 18.00. Tam oprócz okazji do spotkania ze specjalistami, także stoiska, na których m.in. będzie można poznać zasady udzielania pierwszej pomocy noworodkom czy dowiedzieć się jak bezpiecznie podróżować z maluchem.

Wodzisławska porodówka zaprasza na dzień otwarty

Blisko 1000 maluchów urodzonych w latach roku. W 2022 do końca lipca w wodzisławskim szpitalu Porodówka zaprasza do siebie w najbliższą niedzielę (4.09.). Otworzyć swoje konto dla rodziców, przez oswoić ich z tym miejscem.
Centrum niedzielnych (04.09.) wydarzeń będzie będzie w Zespole Poradni Specjalistycznych, naprzeciwko nowości, od 13.00 do 18.00. Tam poza miejscem wykonywania spotkań ze specjalistami, także stoiska, na m.in. będzie można poznać zasady pierwszej pomocy, czy dowiedzieć się, jak znaleźć się w nowej sytuacji.

Opublikowany przez Radio 90 Czwartek, 1 września 2022

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj