Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Metamorfozy” na wystawie

Facebook Twitter

W projekcie zrealizowanym przez wodzisławskie Stowarzyszenie "Razem Raźniej" wzięło udział dwanaście kobiet zmagających się z chorobą swoją lub swoich dzieci. W przedsięwzięcie zaangażowała się duża grupa wizażystów, stylistów, fotografów i wielu innych osób, jednak ich zadaniem było przede wszystkim ukazanie, że prawdziwe piękno jest w każdym z nas.

Wystarczy umieć je z siebie wydobyć. Dziś efekty kilkunastu ostatnich tygodni pracy można podziwiać w Muzeum Miejskim w Wodzisławiu. Tam czynna jest wystawa fotografii – portretów kobiet, które poddano metamorfozie. Podczas wernisażu wystawy, który odbył się w miniony piątek (11.05.) Monika Turoń rozmawiała z Barbarą Macharzyńską ze Stowarzyszenia Razem Raźniej:

Uczestniczki projektu przyznają, że udział w projekcie był dla nich jedną z najpiękniejszych przygód w ich życiu. Czy szansę na przeżycie podobnych emocji będą miały kolejne kobiety?

„Chwilo trwaj” – Anna, uczestniczka projektu przyznaje, że sesja zdjęciowa była niezwykłym przeżyciem:

Na wystawie umieszczono portrety kobiet, uczestniczek projektu. W czasie piątkowego wernisażu patrzyły na swoje zdjęcia i wspominały chwile, które, jak same przyznają, dały im naprawdę wiele radości:

Czy coś zmieniło się w życiu uczestniczek projektu? Mówią Ewa Kuśka i Dominika Kamińska:

A skoro wystawę zorganizowano w Muzeum Miejskim w Wodzisławiu, do jej obejrzenia zachęca dyrektor placówki, Sławomir Kulpa:

A wystawa będzie czynna do 28 maja.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj