ROW Rybnik: Piłkarze znów bez punktów

Piłkarze ROW-u Rybnik znów bez punktów. Czwartoligowiec przegrał trzeci mecz z rzędu, tym razem uległ u siebie wysoko, 1:5 drugiej drużynie Podbeskidzia Bielsko-Biała.

ROW Rybnik

Rybniczanie mecz zaczęli dobrze, już w 10 minucie rzut karny wykorzystał Jan Janik. Później gole strzelali już tylko goście, którzy do przerwy prowadzili 3:1, a w drugiej części gry zdobyli jeszcze dwa gole. Wynik mógłby być inny, gdyby piłkarze ROW-u byli skuteczni, nie wykorzystali w meczu kilku dogodnych sytuacji. Żałował tego po spotkaniu trener zespołu z Rybnika:

Dawid Jóźwiak: Uważam, że drużyna nasza zagrała bardzo dobry mecz, na pewno dużo lepszy niż w Ornontowicach i dużo lepszy niż w Wodzisławiu, ale brakło. Bardzo dobre przygotowanie drużyny przeciwnej, strzelili nam 5 bramek, a my tylko jedną. (..).

ROW Rybnik, Dawid Jóźwiak

Po wczorajszej (17.10) przegranej rybniczanie spadli na 9. miejsce śląskiej grupy II. Zespół z Bielska-Białej wrócił na fotel lidera. Dobrze jak na razie radzą sobie zespoły z powiatu cieszyńskiego, Spójnia Landek jest trzecia, a Tempo Puńców 5. Na 6. miejscu są piłkarze z Bełku, Odra Wodzisław zajmuje 8. lokatę, Kuźnia Ustroń jest 11. natomiast LKS Tworków 15. W zbliżający się weekend zespoły rozegrają 12. kolejkę spotkań tego sezonu.

ROW Rybnik – Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:5 (1:3)

Bramki: Jan Janik (15.) – Giorgi Merebashvili (23., 30.), Michał Studnicki (41.), Patryk Czader (79.), Radosław Zając (81.)
ROW: Dominik Stanny, Jan Janik, Szymon Balcer, Kacper Piekarski, Oskar Brzeziński, Paweł Chłodek, Arystydes Pachucy, Salvador Pryka (84. Krzysztof Porembski), Paweł Mandrysz, David James, Wiktor Piejak (59. Jakub Bębenek).